WITAMY NA STRONIE GMINY WŁADYSŁAWÓW

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Władysławów

W ostatnią niedzielę września członkowie Koła Wędkarskiego nr 33 we Władysławowie spotkali się o świcie na zbiorniku w Żeronicach, aby powalczyć w ostatnich w tym sezonie zawodach spławikowych.

W zmaganiach udział wzięło 19 zawodników, którzy mimo rześkiej pogody rywalizowali o każdą rybę, zawodnicy walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów, i jednocześnie kto zdobędzie GRAND PRIX w kategorii SPŁAWIK w sezonie 2024.

Po czterogodzinnym pojedynku najlepszym zawodnikiem został 1. Łukasz Jastrzębski z wagą 5975g, 2. miejsce drugie zajął Konrad Woźniak z wagą 5805g, a na 3. miejscu trzecim uplasował się Karol Modelski z wagą 4775g.

Zwycięzca zawodów otrzymał pamiątkowy puchar, a reszta wygranych nagrody rzeczowe.

Serdeczne podziękowania skierowane zostały dla Wójt Gminy Elżbiety Klanowskiej za ufundowanie pucharu i nagród.